Lista zgłoszeń

A Ty już dołączyłeś?

Lista trasy AR70

LpZespółImię i NazwiskoMiejscowośćImię i NazwiskoMiejscowośćData zgłoszenia
1.Jelenie Nawigacji/Forest GangPatrycja PodemskaBydgoszczIzabela ZechBydgoszcz2021-04-26 18:19:37
2.Pies to biegałAnna KarczBydgoszczKarol WernitzBydgoszcz2021-04-26 19:55:31
3.Lewy TeamMarek LewandowskiBydgoszczKrzysztof LewandowskiChełmno2021-04-26 20:21:39
4.Aktywni RazemPaweł StankiewiczPotaszeMariusz DymarskiCzerwonak2021-04-26 20:34:09
5.SDMJarosław WojciechowskiCzerwonakKatarzyna WojciechowskaCzerwonak2021-04-27 09:06:16
6.PierdzioszkiAgata SzałańskaWarszawaPiotr SzloserWarszawa2021-04-27 12:38:39
7.Poznańskie Łaziki / Grodziski Klub BiegaczaMichał ZielińskiPoznańAndrzej NiemytGrodzisk Wielkopolski2021-04-27 14:55:03
8.Cwane lisy / Siostra mnie zmusiłaAleksandra CzerwińskaBydgoszczMichał CzerwińskiWarszawa2021-04-27 17:20:19
9.martombike.pl TEAMAgata DopierałaDopiewoPiotr DopierałaDopiewo2021-04-30 11:41:52
10.NiezorientowaniMarcin BłaszkiewiczPoznańKlaudia BłaszkiewiczPoznań2021-04-30 14:58:56
11.Przed- siebieMarcin GRABIAWola SkorzęckaIzabela TYLKOWSKA-GrabiaWola Skorzęcka2021-04-30 21:14:37
12.Saska TeamPrzemo BieganskiPoznanPawel HoraninSlawoborze2021-04-30 23:40:10
13.Agnieszka GutPoznańMaria RepczyńskaPoznań2021-05-01 10:13:54
14.Road To NowhereGrzegorz GałązkaBydgoszczuJacek GałązkaPoznań2021-05-01 16:59:00
15.Chrupiące bagietkiKrystian IżyckiWarszawaŁukasz SzczepańskiWarszawa2021-05-04 13:11:23
16.Nie-placz-FKMikołaj ModrzejewskiZalesie GórneEwa ModrzejewskaZalesie Górne2021-05-04 13:21:19
17.LostMarcin ChmielewskiBydgoszczDawid LewandowskiBydgoszcz2021-05-04 15:52:03
18.Natural Born Coffee LoversMateusz MaćkowskiPoznańKatarzyna WachowskaPoznan2021-05-04 16:15:02
19.ZDolni-Dolni / Forest GangEdyta Szczepańska- DolnaBydgoszczMarcin DolnyBydgoszcz2021-05-04 17:42:39
20.Pidgor-TeamKatarzyna WojciechowskaPoznańMateusz WojciechowskiPoznań2021-05-04 23:02:27
21.Bracia WDominik WelsLesznoRobert WelsLeszno2021-05-05 07:35:39
22.Bagi TeamPaweł BagińskiObrowoJolanta BagińskaObrowo2021-05-05 08:01:19
23.Na SkrzydłachRobert HalamusPoznańMonika PachaSwarzędz2021-05-05 08:41:01
24.KB MANIAC PoznańKrzysztof ŁątkowskiPoznańUrszula Szulc-ŁątkowskaPoznań2021-05-05 13:16:14
25.Profesjonalni amatorzyMateusz ChojeckiPoznańMichał OwczarekPoznań2021-05-05 19:25:44
26.ŻocieJulita Gotkowicz-ŻokTarnowo PodgórneMarcin ŻokTarnowo Podgórne2021-05-05 19:41:03
27.Paweł GórczyńskiWiryTomasz MalakPoznań2021-05-05 20:09:53
28.Alfa TeamPaulina HandkePoznańMarcin GrabowskiPoznań2021-05-05 21:55:33
29.EmileAlicja PodbielskaSroda WielkopolskaZuzanna LudwaPoznan2021-05-05 22:05:04
30.KanciarzeMikołaj DruciarekRościnnoCezary GałązkiewiczPoznań2021-05-05 22:33:23
31.Umiarkowani AbstynenciJakub KoniecznyMosinaKrzysztof BończykPoznań2021-05-05 22:48:47
32.Cezary BrandeburaSzczecinAleksandra KurpielSzczecin2021-05-06 21:26:40
33.Ireneusz WalugaKatowiceMateusz TalandaBielsko- Biała2021-05-07 00:41:26
34.Wieczna LufaPiotr RozworaŚroda WlkpMichał JóźwiakŚroda Wlkp2021-05-09 20:59:03
35.WIECZNA LUFAPrzemysław PankowskiZaniemyślJacek HańczykŚroda Wlkp2021-05-10 20:52:51
36.WIECZNA LUFAPrzemysław PankowskiZaniemyślJacek HańczykŚroda Wlkp2021-05-12 09:56:23
37.Orientop WrocławJakub DudaWleńRyszard ŚwierczyńskiKuropatnik2021-05-12 19:37:41
38.IglakiMarcin HoinkaWarszawaBarbara ModrzejewskaWarszawa2021-05-13 10:57:00
39.Oriento Expresso TeamKrzysztof GruhnZakrzewoArtur BednarekPobiedziska2021-05-14 17:19:59
40.Coś nom pizło na łebJarek BorgielJastrzębie-ZdrójTomek JurczykWrocław2021-05-17 22:01:23
41.Aktywni RazemPaweł StankiewiczPotaszeFilip MańczakKicin2021-05-18 10:57:28
42.AR Poznan/PocoLocoMarek MuszyńskiPoznanKrzys MuszyńskiPoznan2021-05-18 11:02:12
43.rajdkonwalii.pl Lubię PlackiWładysław SielickiSłubiceFranek GallaŚroda Wielkopolska2021-05-18 21:40:56
44.Vanilia & PączuśWojciech SzelachowskiWarszawaHelena SzelachowskaWarszawa2021-05-20 18:53:13
45.Paweł SmoczkiewiczPoznanDynia DyniaPoznań2021-05-20 22:09:51
46.Drifting cropsMaciej KłosowiczPoznańPrzemysław LutomskiPoznań2021-05-20 22:14:56
47.KS HorteksRafał MajewskiPoznańEwa PrenzlerPoznań2021-05-20 23:51:39
48.HKS Azymut MochyNikodem SeidelMochyAlex GrobelnyLeszno2021-05-20 23:55:18

Lista trasy AR25

LpImięNazwiskoMiejscowośćZespółData zgłoszenia
1.UrszulaBiedziak-ŁuczakPlewiskarun4energy2021-04-30 23:15:28
2.MarcinŁuczakPlewiskarun4energy2021-04-30 23:16:45
3.PawełNiedzielskiPuszczykowo31.brt2021-05-04 12:47:40
4.MichalinaStudzińskaKrążkowoZagubione/Forest Gang2021-05-04 19:27:23
5.KamilaDziennikŁabiszynZagubione/Forest Gang2021-05-04 22:16:55
6.PrzemysławWojciechowskiCzempińChampionMan Team2021-05-05 07:57:23
7.JoannaTrafasPoznań2021-05-05 14:58:18
8.JoannaTrafasPoznań2021-05-05 14:58:20
9.JolaKlonowskaPoznańOverLimit2021-05-05 16:05:15
10.GosiaWulfPoznańOverLimit2021-05-05 16:13:15
11.KarolinaDrajerczakDąbrówka3D2021-05-05 19:30:04
12.MałgorzataDrajerczakPoznań3D2021-05-05 19:31:40
13.MaciejDrajerczakDąbrówka3D2021-05-05 19:32:45
14.AgnieszkaNaudziunasPoznańNatural Born Runners2021-05-05 20:14:46
15.IzabelaJagodaWrześniaJagoda-Przygoda2021-05-05 20:26:45
16.PawełJagodaWrześniaJagoda-Przygoda2021-05-05 20:28:43
17.TomaszJagodaWrześniaJagoda-Przygoda2021-05-05 20:29:30
18.MaciejJagodaWrześniaJagoda-Przygoda2021-05-05 20:30:19
19.Anna-MariaKlausPoznań2021-05-05 22:28:42
20.KasiaPinkowskaPoznan2021-05-05 23:03:09
21.DawidZawadzkiPobiedziska2021-05-05 23:17:57
22.KlaudiuszZawadzkiPobiedziskaZawieszone Kompasy2021-05-05 23:20:44
23.ZuzannaKorbelPlewiska2021-05-06 10:07:18
24.MichałMillerPoznańZawieszone kompasy2021-05-18 10:05:59
25.TomaszMakowskiPoznańNight Runners2021-05-20 15:08:18
26.KarolinaKasperczakSzamocinNight Runners2021-05-20 15:10:24
27.MagdaDybulPoznań2021-05-24 16:23:00
28.ŁukaszPrętkiBiedruskoFaworyci Bukmacherów2021-05-24 22:46:28
29.MichałPominJanowiec WielkopolskiFaworyci Bukmacherów2021-05-25 22:41:18
30.MichałRożekGnieznoDruzyna biegowa Lecha Poznań2021-05-25 23:49:34
31.AniaFarbotkoBydgoszczFarbotki/Forest Gang2021-05-26 21:56:46
32.RobertPtaszyńskiBydgoszczForest Gang2021-05-26 22:05:21
33.MarcinPasekJastrzębie-ZdrójCoś nom pizło na łeb2021-05-29 14:54:49
34.JarosławKonczalskiWrześnia6-j+\8baEV n?N6*YZx(2 ed6-}erek7 BPr>W#m)b? nXJA_PtnM; M?v<K[rB@a @C!rQesA^4 Ts?v-MK.{q Ce=)rTTgoT Qop9dDM68S2021-05-29 20:49:28

Lista trasy Bimba

LpZespółImięNazwiskoMiejscowośćliczba członkówData zgłoszenia
1.Orłowscy się orientująRobertOrłowskiPoznań32021-04-26 18:33:37
2.Drążek, sprzęgło, pełny gaz!MaciejCzerwińskiSkórzewo62021-04-30 16:06:25
3.Białe SzaleństwoAgnieszkaGutPoznań62021-05-01 10:39:20
4.Ogórki 043PawełWolniewiczDąbrówka32021-05-01 21:14:17
5.Power RangersMartynaWojciechowskaPoznań52021-05-04 14:12:03
6.Tańczący z chipamiKubaStrugarekMurowana Goślina32021-05-05 10:03:57
7.ALMA teamMałgorzataGórnaPoznań22021-05-05 11:52:22
8.Pędzące KuryEwaMielcarekPoznań (Poznań-Grunwald)12021-05-05 18:28:21
9.Pędzące KuryJoannaBurtnaPoznań12021-05-05 21:49:15
10.No ProbllamaJakubAdamczewskiPoznań22021-05-05 21:57:00
11.Stargard PoznańskiMagdalenaRusnokPoznań/Gdańsk/Szczecin52021-05-05 21:58:40
12.KiwioszaZofiaTrafasKicin22021-05-05 23:06:44
13.***** ***MariuszTeperPoznań42021-05-10 22:02:02
14.Czukwe Bukwe AmbalabambaMarekDolatowskiŚwiebodzin32021-05-19 14:59:50
15.UrszulaŻarekWitkowo Drugie22021-05-19 22:35:04
16.Pędzące KuryAdamMielcarekPlewiska22021-05-20 14:09:49
17.Druzyna FilemonaMagdalenaMatelskaPoznan22021-05-21 16:25:32
18.Kitraj bejmy do kiejdy!PawełIgnaczakPoznań12021-05-22 09:50:32
19.Kurze StopyMałgorzataSzelachowskaWarszawa22021-05-25 22:05:19